Négyzet alakú zártszelvény

Rövid leírás:

Gyakori acélminőségek: S275, S355, S460-JRH, JOH, J2H, K2H, NH.

Alkalmazások: Nagyméretű acélszerkezet-építés, hajógyártás, gépgyártás, toronydaruk stb.


Termék részletei

Termékcímkék

Áttekintés

Szabvány: BS EN10219-1-2006 Ötvözet vagy nem: Nem
Minőségi csoport: S235JRH, S275JOH, S275J2H, S355JOH, S355J2H, S355K2H Alkalmazás: Szerkezet
Vastagság: 1 - 100 mm Felületkezelés: Az ügyfél igényei szerint
Külső átmérő (kerek): 10 - 1000 mm Technika: Melegen hengerelt vagy hidegen hengerelt
Hossz: Fix vagy véletlenszerű hosszúság Hőkezelés: Lágyítás/Normalizálás/Stresszoldás
Szekció alakja: Négyzet Speciális cső: Vastag falú cső
Származási hely: Kína Használat: Mechanikai szerkezet, általános szerkezet
Tanúsítvány: ISO9001:2008 Teszt: ECT/UT

Alkalmazás

Főként mechanikus szerkezethez, általános szerkezethez használják.

Fő osztályzat

S235JRH, S275JOH, S275J2H, S355JOH, S355J2H, S355K2H

Kémiai összetevő

Stell minőség A deoxidáció típusaa tömegszázalék, maximum
Acél neve Acélszám C Si Mn P S Nb
S235JRH 1.0039 FF 0,17 — 1.4 0,04 0,04 0,009
S275J0H 1.0149 FF 0,2 — 1.5 0,035 0,035 0,009
S275J2H 1.0138 FF 0,2 — 1.5 0,03 0,03 —
S355J0H 1,0547 FF 0,22 0,55 1.6 0,035 0,035 0,009
S355J2H 1,0576 FF 0,22 0,55 1.6 0,03 0,03 —
S355K2H 1.0512 FF 0,22 0,55 1.6 0,03 0,03 —
A deoxidációs módszert a következőképpen jelöljük:
FF: Teljesen öltött acél, amely nitrogénkötő elemeket tartalmaz a rendelkezésre álló nitrogén megkötéséhez elegendő mennyiségben (pl. min. 0,020% összes Al vagy 0,015% oldható Al).
b A nitrogénre vonatkozó maximális érték nem érvényes, ha a kémiai összetétel legalább 0,020% összes Al-tartalmat és legalább 2:1 AlN-arányt mutat, vagy ha elegendő más nitrogénkötő elem van jelen. A nitrogénkötő elemeket fel kell tüntetni az ellenőrzési dokumentumban.

Mechanikai tulajdonságok

Acélminőség Minimális folyáshatár ReH
MPa
szakítószilárdság Rm

MPa

Minimális nyúlás

Ad

%

Minimális ütési energia KVe

J

Acél neve Acélszám Megadott vastagság
mm
Megadott vastagság
mm
Megadott vastagság
mm
a vizsgálati hőmérsékleten
≤16 > 16≤ 40 <3 ≥3≤40 ≤ 40 -20 ℃ 0℃ 20℃
S235JRHa 1.0039 235 225 360-510 360-510 24b - - 27
S275J0Hca 1.0149 275 265 430-580 410-560 20c - 27 -
S275J2H 1.0138 27 - -
S355J0Ha 1,0547 355 345 510-680 470-630 20c - 27 -
S355J2H 1,0576 27 - -
S355K2H 1.0512 40f - -
a Az ütésállósági tulajdonságokat csak akkor ellenőrzik, ha az 1.3. opció van megadva.
b 3 mm-nél nagyobb vastagság és D/T < 15 (kör) és (B+Hy2T < 12,5 (négyzet és téglalap) szelvényméret esetén a minimális nyúlás 2-vel csökken. 3 mm-nél kisebb vastagság esetén a nyúlás minimális értéke 17%.
c DIT < 15 (kör) és (B+Hy2T < 12,5 (négyzet és téglalap) keresztmetszet esetén a minimális nyúlás 2-vel csökken.
d 3 mm-nél kisebb vastagság esetén lásd a 9.2.2. szakaszt.
e A csökkentett keresztmetszetű próbatestek ütésállósági tulajdonságait lásd a 6.7.2. szakaszban.
f Ez az érték 27J-nak felel meg -30 °C-on (lásd EN 1993-1-1).

Vizsgálati követelmény

Nyúlás, szakítószilárdság és folyáshatár; szakítópróba az EN 10002-1 szabvány szerint; ütőmunka; ütőpróba az EN 10045-1 szabvány szerint; hegeszthetőség; kémiai elemzés a CR 10261 szabványban felsorolt ​​módszerek szerint.

Ellátási képesség

Ellátási képesség: 2000 tonna havonta BSEN10219-1-2006 acélcső minőségenként

Csomagolás

Csomagokban és erős fadobozban

Szállítás

7-14 nap raktáron, 30-45 nap a gyártásig

Fizetés

30% letét, 70% L/C vagy B/L másolat vagy 100% L/C látra szólóan

Termék részletei


  • Előző:
  • Következő:

  • Írd ide az üzenetedet, és küldd el nekünk